LiP Sunglasses: история бренда

У статті описана історія створення бренду з виробництва

високотехнологічних сонцезахисних окулярів LiP Sunglasses.

viber image 2019 05 03 23.10.17

  LiP Sunglasses — це багатонаціональна команда любителів водних видів спорту, які перетворили свою пристрасть в професію. Команда, яка займається розробкою продукції і її дизайном, має величезний досвід в індустрії очок. До того ж, вся продукція компанії LiP Sunglasses регулярно тестується міжнародною командою гонщиків і професійними спортсменами, щоб переконатися в тому, що продукція виконує ту мету, для якої вона була призначена.
Якщо Ви правильно підійдете до питання захисту Ваших очей від сонячного світла, вітру і океанічних бризок, то зможете посилено займатися улюбленим видом водного спорту, катаючись краще і довше. Компанія LiP прагнути створювати сонцезахисні окуляри високої якості і функціональності, які підійдуть для широкого спектра споживачів: для чоловіків і жінок, любителів різноманітного активного відпочинку і шанувальників неперевершеного стилю.
LiP прагнути стати провідним світовим брендом зі створення сонцезахисних окулярів для любителів активних видів спорту як на воді, так і на суші або повітрі. Компанія LiP Sunglasses встановлюють нові, досі небачені стандарти і здатні змінити спосіб мислення людей. Одним словом, продукція компанії LiP Sunglasses — це якість, функціональність і стиль!

 

viber image 2019 05 03 23.10.14

 

Логотип компанії LiP Sunglasses
Заснований на красі розбивається хвилі, граціозною і в той же час стриманою тихоокеанської силі, логотип компанії відображає коріння його засновників, обрану ними позицію і ставлення до продукції, що виробляється, а також їх яскраво виражене почуття стилю. У дизайні каркаса малюнка присутні жорсткі краю і чіткі лінії.

 

Logo

 

Як створювалася компанія LiP Sunglasses

Основатель компании LiP Sunglasses – Дирк Михилсен (Dirk Michielsen), бельгийский гражданин, преданный виндсёрфингу и отмеченный наградами, дизайнер очков с 20-летним опытом, всю свою жизнь был человеком, проводящим много времени на открытом воздухе. Занявшись виндсёрфингом в возрасте 18 лет, он начал с создания собственных досок. Получив учёную степень и решив стать настоящим сёрфером, Дирк переехал в Тайвань – одно из самых ветреных мест на планете.

 

dirk

Дирк Михилсен — основатель компании LiP Sunglasses

 

В возрасте 24-х лет он получил свою первую работу по дизайну очков и с тех пор два десятилетия непрерывно стремился создать идеальные солнцезащитные очки. Вслед за Aqua Shade и Shark, получившими награду iF Design Award, Дирк решил взять дело в свои руки.
Обладая полным контролем над созданием дизайна, производством солнцезащитных очков и качеством продукции, а также вооружившись многолетним опытом работы дизайнером и будучи человеком, чья жизнь непрерывно связанна с водой, Дирк Михилсен выпустил солнцезащитные очки Typhoon – лучшие и самые современные очки для водных видов спорта, представленные на рынке спортивного инвентаря на сегодняшний день.

Основна місія і команда компанії LiP Sunglasses

viber image 2019 05 03 23.10.15

 

Керуючись своїм інноваційним засновником, команда компанії LiP тепер складається з багатонаціональної команди ентузіастів в сфері водного спорту, які змогли перетворити свою пристрасть в професію. Команда LiP практично, щиро і серйозно ставиться до того, що вона робить. З їх величезною кількістю друзів-однодумців і професійних спортсменів в команді, виробники сонцезахисних окулярів LiP Sunglasses тісно пов’язані з людьми, які тестують цю продукцію і самі нею користуються.