Kyiv Open SUP Race 2019 VIDEO ?

Працювали вчора до другої години ночі над ітоговим відео 2019. Тепер багато хто з учасників зможе побачити себе зі сторони та зробити відповідні висновки

Я вельми задоволений тим що ми з Алексей Сиденко обрали саме цю конфігурацію траси та загальний старт всіх класів (окрім SUP Kids), це було справжнє випробування для всіх сап рейсерів та класне тренування в бойових умовах

Як і завжди дуже багато часу учасники втрачали під час виконання поворотів та бічстарту?, багато хто забував від’єднати ліш під час фінішу і через те втрачав місця ??

Зверніть, будь ласка увагу як виконує «незручний» для себе правий поворот George Zamana на 1хв.33с. А ще минулого року від падав у воду від дитячого зойку. Це суттєвий прогрес, вітаю Єгоре ?

Дуже дякую всім учасникам за поважне ставлення один до одного на дистанції. Не зважаючи на запеклу боротьбу, не було навіть жодного натяку на неспортивну поведінку під час перегонів ?

Нажаль в класі Elite серйозної конкуренції у Олексія Сіденко не було і боротьба точилася за місця починаючи з другого

Дуже приємно бачити, що юніори впевнено опановують SUP racing. Іван Улітенко з Ізмаїлу був 4-м в класі Elite. Іван Павлов 3-м серед аматорів, Аліна Макарова та Аня Лупой демонструють високий клас, Vlad Merzliy — напевно один із самих технічних райдерів серед всіх вікових категорій в Україні. Звичайно в цьому є велика заслуга батьків та тренерів ??