12 основних переваг SUP-бордингу

 

Стаття описує основні прерогативи САП-бордингу для кожної людини.

 

Стаття надана сайтом sportzone.com.ua

 

Ви хочете зайнятися спортом, який не тільки поліпшить Ваше здоров’я, а й дозволить Вам весело проводити час з усією родиною, поліпшить Ваш настрій і додасть Вам величезний заряд бадьорості? САП-брудного (або САП-серфінг) — це спорт, який підвладний людині в будь-якому віці, віці і з абсолютно будь-фізичною підготовкою або навіть без неї. Не варто боятися стати на САП-борд, навіть якщо Ви зовсім не вмієте утримувати баланс і у Вас немає ніяких навичок в цьому спорті. Всього кілька простих тренувань і невеликий інструктаж допоможуть Вам відчути себе впевненим на дошці і почати кататися самостійно на будь-яких водоймах, але про це докладніше в нашій статті «САП-брудного: введення в дисципліну для новачків».

Переваги САП-бордингу можна перераховувати практично до безкінечності, але в цій статті ми постараємося максимально звузити їх до основних. Проте, навіть цього невеликого списку, який надано в статті, буде досить для того, щоб Ви надихнулися самою ідеєю САП-серфінгу і захотіли випробувати свої сили в цьому захоплюючому виді водного спорту.

 

 

Основні переваги SUP-бордингу

BenefitsOfPaddleBoarding3 595x396

 

 

 

  1. Баланс

Чим більше Ви будете приділяти час тренувань, тим краще у Вас буде баланс як на воді, так і за її межами. САП-брудного розвиває Ваше відчуття стабільності, яке Вам знадобиться в освоєнні інших видів спорту, де так само необхідна хороша балансування, наприклад йога або серфінг.

З кожним сеансом САП-серфінгу Ваша стабільність буде поліпшуватися, тому Ви зможете серфить на хвилях і кататися на тривалі відстані. Багато знаменитостей давно вже усвідомили користь таких тренувань і встигли полюбити САП-брудного.

 

 

 

камерон диаз Деніз Річардс Метью МакКонахі Роберт Паттінсон

Голлівудські зірки давно усвідомили переваги САП-бордингу (фото зліва направо:

 

камерон диаз Дениз Ричардс Мэтью МакКонахи Роберт Паттинсон
  1. Камерон Діас (45 років) — американська актриса і модель

 

  1. Деніз Річардс (47 років) — американська актриса

 

  1. Меттью МакКонахі (48 років) — американський актор, кінорежисер, сценарист і продюсер

 

  1. Роберт Паттінсон (32 роки) — британський актор, продюсер, модель і музикант)

 

 

 

  1. Відмінний прес

Чи знаєте Ви, що використовуючи технічно правильні рухи, Ваша грудна клітина замість Ваших рук здатна виконати більшість необхідної роботи під час катання? До того ж, кожен раз, коли Ви робите гребок, у Вас стискаються м’язи живота, що те саме виконання вправ для зміцнення м’язів черевного преса.

 

Мало яких видів спорту здатні так добре зміцнювати Ваші м’язи черевного преса, як це здатний зробити САП-серфінг. Тренування, які Ви будете проводити, займаючись САП-брудного, можуть запросто замінити Вам вправи для пресу, а саме — підйому тулуба до колін з положення лежачи на спині.

 

 

crunch

 

Заняття САП-серфінгом зміцнюють Ваші м’язи черевного преса

 

 

 

  1. Сильні руки

Хоча в основному за Вашу греблю стоячи відповідають м’язи живота, Ваші руки і плечі так само грають важливу роль під час занять САП-серфінгом. Кожен сеанс САП-бордингу зміцнюватиме і нарощувати всі м’язи вашого тіла, але в першу чергу Ви це відчуєте на верхній частині свого тіла. І регулярні тренування стануть наслідком того, що Ви зможете годинами кататися на своїй САП-дошці, чи не відчуваючи втоми.

Ви зможете розвинути неймовірну силу в руках, займаючись САП-серфінгом, що в подальшому стане надзвичайно корисним для Вас при занятті іншими видами водного спорту, такого, як плавання, каякінг і серфінг. Таким чином, заняття САП-брудного — це велика додаткова тренування для Ваших рук, сила яких Вам знадобиться ще не в одному виді спорту.

Так як пересування на САП-дошці за допомогою САП-весла розглядається як основне управління бордом, Ви тільки уявіть собі, на скільки сильно зможете накачати м’язи своїх рук!

 

 

 

Copy of Top Benefits of Paddle Boarding 532x797

 

Заняття САП-серфінгом зміцнюють м’язи Ваших рук

 

 

 

  1. Сильні ноги

Ваші ноги в міру Ваших занять САП-брудного зможуть звикнути до того, як утримувати рівновагу всього тіла на борді і до того, що дошка постійно злегка розгойдується. Коли Ви робите гребки, стоячи на САП-дошці (виходячи з Ваших особистих переваг Ви можете вибрати надувний або жорстку САП-дошку, Ви в будь-якому випадку будете нагинатися вперед і випростатися для того, щоб встояти на борді. Навіть якщо Ви будете кататися на рівній водної гладі, Ваші ноги повинні стабільно і стійко стояти на дошці. Утримання балансу і рівноваги на воді стане відмінною підмогою для тренування і зміцнення Ваших ніг.

 

 

 

michael booth

 

Заняття САП-серфінгом зміцнюють Ваші ноги

 

 

 

  1. Здорове серце

Нескладний набір вправ, яким Ви будете користуватися під час занять САП-брудного, допоможуть Вам зміцнити м’язи серця. Щоденне катання на САП-борді навіть всього на протязі 15 хвилин здатне поліпшити Вашу серцево-судинну систему! Ви можете самостійно вибирати той темп катання на САП-дошки

allx sup 1506945617 1 blood flow electricity generation 1

6. Психологічний туризм
Психологічний туризм або пси-туризм, як його ще називають, — це новий напрямок відпочинку, яке направлено на відновлення і підтримку психічного здоров’я людини в сучасних умовах. Постійна стреси, поспіх, шум і суєта негативно впливають на фізичний і психічний стан кожної людини. Тому САП-брудного може стати для Вас якраз таким видом відпочинку, який дозволить на якийсь час забути про Вашу щоденній метушні і поспіху, зніме стрес (адже не секрет, що вода сприяє зниженню рівня стресу) і дозволить в спокійній обстановці оглядати і вивчати водні простори. У той час, як Ваш мозок зосереджується на правильному виконанні фізичних рухів і огляду навколишнього Вас середовищі перебування, Ви морально відпочиваєте від усього, що Вас невпинно оточує в повсякденному житті: робота, соціальні мережі, невирішені завдання, і інші щоденні проблеми.
Якщо Вам необхідно прийняти якесь важливе рішення, тоді спокійне катання на САП-борді може стати для Вас надзвичайно корисним. Ви цілком можете ізолюватися від всього, що Вас зазвичай оточує, і прийняти потрібне рішення наодинці з собою, все гарненько обдумавши і уникнувши негативного впливу будь-яких чинників або впливу інших людей.

 

BenefitsOfPaddleBoarding2 595x397

Заняття САП-серфінгом — це відновлення і підтримка психічного здоров’я людини в сучасних умовах

 

7. Зниження рівня стресу
Вченими було вже доведено, що в цілому фізична активність дивно впливає на організм людини, дозволяючи значно знизити рівень стресу, який є одним з найбільш небезпечних факторів для здоров’я будь-якої людини. Якщо зануритися у вивчення проблеми впливу стресу на організм людини, то можна здивуватися до яких наслідків може призвести постійні стреси: починаючи від проблем психічного здоров’я, появи багатьох хвороб на нервовому грунті і аж до передчасного старіння. Якщо займатися фізичними вправами, особливо наодинці з природою, то Ви дійсно зможете знизити рівень стресу в своєму організмі.

 

sup boarding relax

Заняття САП-серфінгом допоможуть Вам знизити рівень стресу

 

8. Коло по інтересам
САП-брудного — це один з найбільш швидко набирають популярність вид спорту в світі і тисячі людей йдуть займатися цим видом спорту на різноманітних водних просторах. Існує безліч веб-сайтів, клубів за інтересами тощо, на яких Ви можете подружитися з однодумцями і відправитися на сплав разом. Хто знає, може Ви познайомитеся зі своєю другою половинкою завдяки цьому виду спорту, обзаведетеся класними друзями або корисними знайомствами?

САП-серфери так само люблять обмінюватися досвідом щодо обраного спортивного спорядження і тестувати новий інвентар. Тому, спілкуючись з такими людьми, Ви зможете швидше зрозуміти яка САП-дошка, яке САП-весло чи якісь інші САП-аксесуари необхідні саме Вам для занять САП-брудного.

 

sup boarding people

Спілкування з однодумцями швидше допоможе Вам визначитися з необхідним спорядженням для занять САП-брудного

 

9. Насичення організмом вітаміну D
Якщо Ви недостатня кількість часу проводите на сонці, то у Вашому організмі може утворитися нестача важливого вітаміну — вітаміну D. Ті люди, в організмі яких недостатньо вітаміну D, особливо схильні до хвороб і можуть страждати від втоми, депресії, хронічної болю і у них можуть бути слабкі кістки. Наситити організм вітаміном D виключно з споживаних Вами продуктів дуже складно, тому сонячні промені можуть Вам відмінно посприяти.
Коли Ви займаєтеся в сонячні дні САП-серфінгом, Ви насичуєте свій організм вітаміном D в достатній кількості. Тільки не варто забувати про сонцезахисні окуляри, капелюх і крем від сонця, щоб Ваше катання Герасимчука Вам на шкоду і Ви не отримали сонячний удар і / або опіки.

 

sup boarding sun

Заняття САП-серфінгом в сонячні дні насичує Ваш організм вітаміном D

 

10. Подорож по воді
Чим більше Ви будете займатися САП-брудного, тим більше і краще Ви будете орієнтуватися і пересуватися на будь-якої водної поверхні. Досвідчені САП-серфери часто вирушають у подорожі по воді, під час яких вони вивчають річки і берегові лінії, які доступні для вивчення тільки якщо до них підпливти на човнах, каяках або САП-дошках. До багатьох дійсно красивим і фантастичним місцях практично нереально дістатися з суші, тому САП-дошка буде відмінним плавзасобом, яке дозволить Вам вивчати бажані околиці.
САП-серфінг допоможе Вам досліджувати не тільки місцеві водойми, а й водні простори у всьому світі. Коли у Вас вже буде достатньо досвіду в цьому виді спорту, Ви можете ризикнути і вирушити кататися в такі місцевості, в яких ніколи раніше не були. Ви можете надихнутися ідеєю досліджувати кращі і красиві місця в усьому світі, поставити світовий рекорд на дальність і / або тривалість запливу і т.д.

sup boarding view sup girls on the water

11. Гнучкість тіла
Кожен сеанс САП-бордингу збільшує гнучкість Вашого тіла, особливо якщо Ви будете кататися в складних умовах. САП-серферам необхідно оперативно адаптуватися до різних умов катання і бути готовим до катання на різних водоймах.
Такі прості рухи під час катання, як обертання плечима, нахили тулуба до ніг і інші рухи додають відмінну гнучкість всьому Вашому тілу. Можливо, в подальшому Вам захочеться розширити свої можливості і зайнятися йогою на САП-дошці, чому б і ні?

 

sup yoga in blue swimsuit

Займаючись САП-брудного, Ви покращуєте гнучкість свого тіла

 

12. Багатогранність САП-бордингу
Якщо Вам швидко набридає одноманітність обраного Вами заняття і Вам постійно хочеться спробувати щось новеньке, тоді САП-брудного — це ідеальний вид спорту для Вас. Як тільки Ви навчитеся тримати рівновагу на дошці і вивчіть основи катання на САП-борді, Ви зможете спробувати безліч інших видів водного спорту: від серфінгу на величезних хвилях і до гонок на САП-дошках на рівній водній гладі.
Ви можете змінювати один тип весла на інший, вибирати місцевість катання від місцевого водоймища до океану, змінити САП-дошку 9’0 «(приблизно 2.74 м) на 12’0» (приблизно 3.65 м) і т.д. САП-серфінг здатний запропонувати Вам так багато варіацій, тому малоймовірно, що Ви коли-небудь втомитеся від цього водного виду спорту.
На нашому сайті Ви можете знайти багато інформації щодо САП-серфінгу.

sup boards